Sevgili Hediyeleri – Sevgiliye Özel Hediye Fikirleri

Sevgiliye Hediye Ne Alınır?

Sevgililer Günü, Doğum Günü, Yıldönümü, Sevgili Olunan Gün gibi bir çok özel gün olabiliyor. Bugünler yaklaşırken içinizde kıpırdınmaya başlayan hisler ve “Sevgilime ne hediye alacağım?” sendromu yaşayan arkadaşlar. Endişelenmeyin, merak etmeyin! Kararsızlığınıza yardımcı olacak bazı önerilerim var. Sizi bu kararsızlıktan kurtaracak ve sevgililerinizin kalplerine giden hediyeleri bulmanıza yardımcı olacağım.

Elbette Sevgililer Günü için seçilebilecek çok fazla hediye var. Kadınlar için olan hediye fikirleriyle erkekler için olanlar da bir değil. Bazıları romantik Sevgililer Günü hediyeleri isterken bazılarıysa değişik ve farklı hediye fikirleri istiyor.

Sevgiliniz için önerebileceğimiz her yaş ve tarza dokunabilecek Sevgililer Günü hediyesi önerileri;

Romantik Hediyeler

Sevgilinizi mutlu etmenin yolu, ona en az onun kadar tatlı sürprizler yapmaktan geçiyor. İçerisinde benzersiz kolye, hediye kutusu, kişiye özel led lamba ürünleriyle ve kalpleri çalan çikolata sepetleri, Sevgililer Günü için en büyük destekçiniz olacak.

Tüm Romantik Hediyeler

Anlamlı Hediyeler

Sevgililiğin başlangıcı tarihi, ilk öpücük tarihi ya da isimlerinizi herzaman yanında taşıyıp her baktığında sizi hatırlatıp gülümsetmesi için kişiye özel olarak hazırlanan masa çerçevesi, takvim, yüzük ve bileklik gibi takıları da özel günlerinizde hediye olarak seçebilirsiniz.

Tüm Anlamlı Hediyeler

Sevgili Kombinleri

Birbiri için atan kalplerinizin sıcaklığını her koşulda göstermek istiyorsanız, sizler için romantik ve uzun yıllar kullanılabilecek Sevgililer Günü hediye önerim var: Sevgili Tshirt. Çiftler için hazırlanan bu özel tshirtlerle önce kalbiniz sonra içiniz ısınacak.

Tüm Sevgili Kombinleri

Uygun Fiyatlı Hediyeler

Hediyenin ucuzu pahalısı olmaz ancak ince düşünülmüşü ve klişesi olur. Her bütçeye uygun olabilecek ince düşünülmüş ama aynı zamanda ekonomik hediyeler: Kitap ayracı, İsme özel yastık. Uzun süre kullanılabilecek ve her görüldüğünde kalpleriniz ısıtabilecek hediyeler.

Tüm Uygun Fiyatlı Hediyeler

Fotoğraf Baskı Hediyeler

Her aşkın çok sevdiği fotoğrafları vardır ve bu baskı fotoğraflar aracılığıyla fisiksel dokunuşla hissedebileceğiniz hediyeler olmaya hazır. Ne kadar romantik olduğunuzu bir kez daha göstermenin ve hatırlatmanın zararı olmaz.

Tüm Fotoğraf Baskı Hediyeler

Kişiye Özel Bardak Hediyeleri

Sevgililer Günü özelinde kupa bardak birçok anlam taşıyabilir. Her gün uyandığında bir bardak çay/kahve içmeden güne başlayamayan sevgilinize “Her kahve içtiğinde beni hatırla.” mesajı verebilirsiniz. İlişkinin başındaysanız eğer onun için özel üretilecek bir kupa bardak duygusal bir tercih olabilir.

Tüm Kişiye Özel Bardak Hediyeleri

Kişiye Özel Led Lamba Hediyeleri

Her gece başucunda gecesini aydınlatacak, her yeni güne uyandığında ilk gördüğü manzara olacak kişiye özel 3 boyutlu led aydınlatma ürünleri ile her an aşkla dolup taşacak. İsimler, Fotoğraf, Özel Tarih ve nesneler ile özelleştirilebilen bu led lambalar, parlak bir hediye bakanların seçimi olabilir.

Tüm Kişiye Özel Led Lamba Hediyeleri

Ahşap Baskı Fotoğraf Hediyeleri

Kadınlar için Sevgililer Günü hediye fikirleri düşünülürken demet demet çiçekleri es geçemeyiz. Ancak ahşaba baskılı fotoğraflar yalnızca kadınlar için değil aynı zamanda erkekler için de tercih edilebilir hediyelerdir. Oldukça çeşitli tasarımlarla sunulan ahşap baskı fotoğraflar çiftlere yardımcı olacaktır.kliyor.

Tüm Ahşap Baskı Fotoğraf Hediyeleri

Fotoğraf Albümü Hediyeleri

Özellikle kadınlara alınabilecek olan bu fotoğraf albümleri hem led aydınlatmalı olup hem de odasında dekoratif olarak kullanabileceği ve baktıkça aşka dolup taşmasını sağlayacak hediye seçenekleri arasında oldukça popüler.

Tüm Fotoğraf Albümü Hediyeleri

Çerçeve Hediyeleri

Tüm Çerçeve Hediyeleri

Cüzdan ve Kartlık Hediyeleri

Cinsiyet farkı olmaksızın hem kadınlar hem erkekler için seçilebilecek, kullanışlı ve alımlı Sevgililer Günü hediyesi arıyorsanız deri cüzdan, cüzdan setleri ve kemer gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. En güzel yanı bu hediye türülerinin her yaş grubundan kadın ve erkek için birçok alternatifinin bulunabilir olması.

Tüm Cüzdan ve Kartlık Hediyeleri

Yorum yapın